wysciggolub19

II Międzynarodowy Wyścig Kolarski im.Grzegorza Piwowarskiego na Zamku Golubskim. Golub-Dobrzyń 16.06.2019

Lista Zawodników

Poniżej znajduje się lista zawodników, którzy zarejestrowali się przy użyciu formularza rejestracji.


#

Imię i nazwiskoKategoria KlubMiastoOpłata
1.Michał KrystosiakAmatorzy(30-49lat)
Mybike Road TeamWarszawaZapłacono
2.Patryky Rogacki M20
K20
Amatorzy(16-29lat)
GTR GOLUB DOBRZYŃ Toruń Zapłacono
3.Katarzyna DrabickaK20
Sztajfa Gołaś BikesToruńZapłacono
4.Rafał WachowiakAmatorzy(30-49lat)
TTC ToruńToruń
5.Paweł WojtkiewiczM40
Płocki Klub KolarskiPłockZapłacono
6.Piotr PiątekM30
VeloGDRumiaZapłacono
7.Kinga TomaszewskaK40+
FTI Racing TeamGowino
8.Dariusz TomaszewskiM40
FTI Racing TeamGowinoZapłacono
9.Patryk BaduraM30
Michelin Bloomnet TeamOlsztynZapłacono
10.Kamil SzostakowskiAmatorzy(30-49lat)
TTC ToruńToruńZapłacono
11.Mariusz JabłońskiAmatorzy(30-49lat)
GTR Golub-DobrzyńGolub-DobrzyńZapłacono
12.Michał AnusiakAmatorzy(30-49lat)
TTC ToruńTORUŃZapłacono
13.Błażej MrówczyńskiAmatorzy(16-29lat)
Golubsko-Dobrzyńskie Towarzystwo RoweroweGolub-DobrzyńZapłacono
14.Adrian BolewskiAmatorzy(30-49lat)
BrakGolub-Dobrzyń Zapłacono
15.Cezary BijakM40
Płocki Klub KolarskiPłockZapłacono
16.Chriss LasotaM60
TTC ToruńToruńZapłacono
17.Jarosław MaryczM30
marycz.comkoszalinZapłacono
18.Zbigniew ZiemlewskiM60
LTM Masters TeamChełmnoZapłacono
19.Adam GołaszAmatorzy(30-49lat)
BartChełmża
20.Piotr ZnajmieckiAmatorzy(30-49lat)
SolwitBaninoZapłacono
21.Maciej MireckiM20
Lumac Like Bike WTR WłocławekWłocławekZapłacono
22.Mikołaj KozanowskiAmatorzy(16-29lat)
ZgrupkaBydgoszczZapłacono
23.Dariusz JamieluchaM40
nzPoznań
24.Adam KraśnickiAmatorzy(16-29lat)
Cycling PlanetGdyniaZapłacono
25.Marek BartkowskiAmatorzy(50+)
Sztajfa Gołaś BikesToruńZapłacono
26.Michał BączkowskiAmatorzy(30-49lat)
Polonia BydgoszczKoronowoZapłacono
27.Michał SerbinAmatorzy(30-49lat)
Kłecko Cycling TeamKłeckoZapłacono
28.TOMASZ NOWAKOWSKIM30
Amatorzy(30-49lat)
FAST BIKE GNIEZNOGNIEZNOZapłacono
29.PAWEŁ OchalAmatorzy(30-49lat)
TEAMOCHAL/ASICS BYDGOSZCZ
30.Rafał DziekońskiAmatorzy(30-49lat)
DADELO.PLBydgoszc
31.Dariusz KurlandAmatorzy(50+)
Dadelo. PlOsielskoZapłacono
32.Szymon WiśniewskiAmatorzy(30-49lat)
MR CHERRYLubicz Górny
33.Łukasz JobczyńskiAmatorzy(16-29lat)
-RadominZapłacono
34.Bartosz JasiakAmatorzy(30-49lat)
BlackJungleKostrzyn Wlkp
35.Paweł DrajczykM30
Płocki Klub KolarskiPłock
36.Zbigniew RafińskiAmatorzy(30-49lat)
GTR GOLUB-DOBRZYŃGolub-DobrzyńZapłacono
37.Sławomir KucharskiM40
TTC ToruńToruńZapłacono
38.Maciej BączkowskiAmatorzy(30-49lat)
Polonia BydgoszczBiałe BłotaZapłacono
39.TOMASZ KRUPSKIM60
Amatorzy(50+)
KRUPSKY RACING TEAMWARSZAWAZapłacono
40.Adam CHODAKOWSKIAmatorzy(30-49lat)
TorunTORUŃZapłacono
41.Dorian BartkiewiczAmatorzy(16-29lat)
Sztajfa Gołaś BikesToruńZapłacono
42.Szymon SerbinAmatorzy(16-29lat)
Kłecko Cycling TeamKłeckoZapłacono
43.RADOMIR CHMIELM30
Michelin Bloomnet TeamOlsztynZapłacono
44.Łukasz OlszewskiAmatorzy(16-29lat)
Kłecko Cycling TeamKłeckoZapłacono
45.Tomasz JarkowskiAmatorzy(16-29lat)
KK24hOstrołękaZapłacono
46.Piotr BielinskiM50
ActivejetKonstancin JeziornaZapłacono
47.Anna BielinskaK40+
ActivejetKonstancin JeziornaZapłacono
48.Magdalena SzumskaK20
brakStargardZapłacono
49.Jacek Krawiec M50
NiestowarzyszonyWarszawaZapłacono
50.Tomasz PietrowskiAmatorzy(50+)
Nie zrzeszonyBydgoszczZapłacono
51.Abdallah Ait Si BayhM20
Michelin Bloomnet TeamOlsztynZapłacono
52.Zdzisław ŁukaszewskiM60
BrodnicaBrodnicaZapłacono
53.Roman BladowskiM50
Pesta-JF DUET GOLENIÓWGdańskZapłacono
54.Tomasz PelcM50
NEXUS TeamGdyniaZapłacono
55.Daniel WartałaAmatorzy(30-49lat)
Polonia BydgoszczBydgoszczZapłacono
56.Janusz KwaśniewskiAmatorzy(30-49lat)
TTC ToruńToruńZapłacono
57.Marek MaciejewskiM40
TTC ToruńTorunZapłacono
58.Szymon KufelM20
Amatorzy(16-29lat)
ENDURE TEAMŚwiekatowoZapłacono
59.Marzena MarcinkowskaK20
Kometa CiechocinZapłacono
60.Tomasz KupijajM40
ToruńToruńZapłacono
61.Robert UrbańskiAmatorzy(30-49lat)
brakGdańskZapłacono
62.WOJCIECH JABŁOŃSKIM40
LUMAC WTR WŁOCŁAWEKLUBRANIECZapłacono
63.Dawid MaroszAmatorzy(30-49lat)
OMED 24 GnieznoGnieznoZapłacono
64.Michał OssowskiAmatorzy(30-49lat)
OMED24GnieznoZapłacono
65.jacek strzyzynskiAmatorzy(30-49lat)
braktorunZapłacono
66.MACIEJ BrończykAmatorzy(30-49lat)
Jambo CafeBydgoszczZapłacono
67.Marek PanowiczAmatorzy(50+)
niezrzeszonyPotaszeZapłacono
68.Peter LutschakM50
Amatorzy(50+)
TV LemgoLemgoZapłacono
69.Marek MolfaM60
GK Gryf TczewTczewZapłacono
70.Zbigniew BielskiM70
GK Gryf TczewTczewZapłacono
71.Edmund GrabowskiM70
GK Gryf TczewTczewZapłacono
72.Łukasz JarominAmatorzy(16-29lat)
DDLOlsztynZapłacono
73.Wojtek DworczykM40
TTC TORUŃToruńZapłacono
74.Przemysław WegnerM40
DADELOPoznanZapłacono
75.Sebastian RomanowskiM40
NZToruńZapłacono
76.Jarosław SztokingerAmatorzy(30-49lat)
SłowikiGdyniaZapłacono
77.Bartłomiej GlaasM40
NEXUS TeamGDAŃSKZapłacono
78.Jacek JerzynaAmatorzy(30-49lat)
Dolina Noteci Racing Team. RozynyZapłacono
79.Radosław KasperekM30
Amatorzy(30-49lat)
Świecie
80.Piotr SzyszyńskiAmatorzy(30-49lat)
KS TEAM Stare MiastoStare MiastoZapłacono
81.Tomasz JarominAmatorzy(30-49lat)
DDLOlsztynZapłacono
82.Jacek PAŁASZYŃSKIAmatorzy(30-49lat)
Bydgoska szosaBydgoszczZapłacono
83.Łukasz Furmaniak Amatorzy(30-49lat)
KS Szosa ŻninPiechcinZapłacono
84.Marek JózefowiczAmatorzy(50+)
LipnoLipnoZapłacono
85.Łukasz BorkowskiAmatorzy(30-49lat)
Rowerowy LidzbarkLidzbark Warmiński
86.Adam ZaleskiAmatorzy(30-49lat)
LUKS Olimp Jeżewo K2 ŚwiecieJeżewoZapłacono
87.Marcin ChleborowiczAmatorzy(30-49lat)
3GravityBydgoszcz Zapłacono
88.Tomasz RutkowskiAmatorzy(16-29lat)
VO2max MTB TeamCieplewo
89.Paweł KaczmarekAmatorzy(30-49lat)
Inowrocław InowrocławZapłacono
90.Michał GąsiorowskiAmatorzy(30-49lat)
Polonia BydgoszczBydgoszczZapłacono
91.Marek KucharskiAmatorzy(30-49lat)
KUCHARSCY GOLUB-DOBRZYŃ Golub-DobrzyńZapłacono
92.Dawid BembnistaAmatorzy(30-49lat)
BEMBNISTA TRANSPORTBiałośliwieZapłacono
93.Artur PajerM40
LTM Masters TEAM GrudziadzGrudziądz
94.Zbigniew KwiatkowskiAmatorzy(30-49lat)
ŻninŻninZapłacono
95.Jarosław KowalczykM30
GK GRYF TCZEWTczewZapłacono
96.Mateusz KanoniczakM30
M70
K20
Amatorzy(30-49lat)
AGROCHEST TEAMPoznań
97.Grzegorz BłaszczykAmatorzy(30-49lat)
Płocki Klub Kolarski Płock
98.bogdan jaskolskiAmatorzy(50+)
bez klubuLednogora
99.Daniel LipinskiM20
TTC ToruńToruńZapłacono
100.Piotr JędrzejewskiAmatorzy(16-29lat)
-GdańskZapłacono
101.Rafał PliszkaAmatorzy(30-49lat)
inowrocławinowroclawZapłacono
102.Michał WalentowiczAmatorzy(30-49lat)
ToruńTorun
103.Łukasz OrłowskiM30
Amatorzy(30-49lat)
NiezrzeszonyToruń
104.Marek OniszkoAmatorzy(30-49lat)
PłockPłockZapłacono
105.Karol FliegerAmatorzy(16-29lat)
Bembnista Transport TeamOpalenica
106.Bartosz RyniecAmatorzy(16-29lat)
Lumac Like Bike WTR WłocławekWłocławekZapłacono
107.MAREK POLCHLOPEKAmatorzy(50+)
ROAD MARATON TEAMSIERPC
108.Michał  Słowik Amatorzy(30-49lat)
Yellow Cargo ExpressGdynia
109.Jacek WarpińskiAmatorzy(50+)
BydgoszczBydgoszczZapłacono
110.Michał PączkowskiAmatorzy(30-49lat)
-Ligowo
111.Marek RusinAmatorzy(30-49lat)
Bembnista TransportOsiek nad NoteciąZapłacono
112.Radek JaskulskiAmatorzy(30-49lat)
Skoda Auto Szkoła Bike teamGnieznoZapłacono
113.Artur NestorowiczM30
Amatorzy(30-49lat)
Cyklon KętrzynKetrzyn
114.Piotr AntowskiAmatorzy(30-49lat)
BrakBrodnica
115.Wojciech KubińskiAmatorzy(30-49lat)
BEMBNISTA TRANSPORTBiałośliwieZapłacono
116.Sławomir StoltmanAmatorzy(30-49lat)
Wybierz…BytówZapłacono
117.Andrzej WodzyńskiAmatorzy(50+)
GTR Golub-DobrzyńGolub-DobrzyńZapłacono
118.Andrzej SpecjałM40
M50
Keno-MebleBydgoszczZapłacono
119.Sławek ŁątkowskiAmatorzy(30-49lat)
OrkaMasters IławaLubawaZapłacono
120.Lukasz DudkoM30
Michelin Bloomnet TeamDywity
121.Teresa LisieckaK40+
Nie zrzeszonaJanikowoZapłacono
122.Zbigniew PopkowskiAmatorzy(50+)
KS SzosaŻninZapłacono
123.Marta KamińskaK30
NEXUS Team GdańskZapłacono
124.Łukasz ChmielewskiAmatorzy(30-49lat)
MOCNO W PRAWO TEAMGolub-DobrzyńZapłacono
125.GRZEGORZ KOŁODZIEJAmatorzy(30-49lat)
NOWENOWEZapłacono
126.Piotr PołomkaAmatorzy(30-49lat)
LTM Masters TeamGrudziądz
127.Marcin MałasAmatorzy(16-29lat)
AZS Politechnika GdańskaBydgoszczZapłacono
128.Marek JabłońskiAmatorzy(50+)
GTR Golub-DobrzyńGolub-DobrzyńZapłacono
129.Sebastian SkibaAmatorzy(16-29lat)
TTC ToruńToruńZapłacono
130.Wojciech SalamonAmatorzy(30-49lat)
TTC ToruńChełmżaZapłacono
131.Marek TaciakM50
KameleonteamPiła
132.Wiesław JasienieckiAmatorzy(50+)
Jaca CoachtorunZapłacono
133.Jacek SargalskiM20
Karomet Brodnica
134.Mariusz HermanAmatorzy(16-29lat)
KlubOlsztyn
135.Aleksander WasilewskiAmatorzy(16-29lat)
KoninKonin
136.Janusz OkraszewskiAmatorzy(30-49lat)
CYKLIŚCI RypinRypinZapłacono
137.Marek TrzeszczkowskiM30
michelin bloomnet teamOlsztyn
138.Karol PałyskaAmatorzy(30-49lat)
Dziadello Racing TeamToruńZapłacono
139.Robert ZyglarewiczAmatorzy(16-29lat)
-ToruńZapłacono
140.Krzysztof RoslonowskiAmatorzy(30-49lat)
GTR GOLUB-DOBRZYŃ Golub-DobrzynZapłacono
141.ARKADIUSZ PIWOŃSKIAmatorzy(30-49lat)
Podgórz ToruńToruńZapłacono
142.Roman WójcikAmatorzy(30-49lat)
brakGdyniaZapłacono
143.Paweł SkórkaM30
Cyklon KętrzynKętrzyn
144.Lukasz StramekAmatorzy(30-49lat)
Crossfit ToruńTorun
145.Sławomir LewandowskiAmatorzy(30-49lat)
LUMAC WTR WłocławekBrześć Kuj.
146.Krzysztof UrbanAmatorzy(30-49lat)
Lumac Like Bike WTR Włocławek Włocławek
147.Mateusz ŚwierskiAmatorzy(30-49lat)
BrakToruńZapłacono
148.Adam MachnioM30
GK Gryf TczewTczewZapłacono
149.Grzegorz SzymczakAmatorzy(30-49lat)
BrakLubień KujawskiZapłacono
150.Tomasz Rutkowski Amatorzy(30-49lat)
Gwiazdy Nestle FITNESSToruńZapłacono
151.Marek KamińskiAmatorzy(50+)
Gwiazdy Nestle FitnessGłogowoZapłacono
152.Mirosław GarbiecAmatorzy(50+)
NIEZRZESZONYBydgoszcz
153.Sebastian KochańskiM40
Amatorzy(30-49lat)
Gwiazdy Nestle Fitness LublinZapłacono
154.Sławomir SzumskiAmatorzy(30-49lat)
Gwiazdy Nestle FitnessToruńZapłacono
155.Jarosław SzczepanowskiAmatorzy(30-49lat)
Gwiazdy Nestle FitnessPapowo ToruńskieZapłacono
156.Piotr KrólAmatorzy(30-49lat)
Gwiazdy Nestle FITNESSToruńZapłacono
157.Piotr StawickiAmatorzy(50+)
AmatorToruń
158.Tomasz GurtowskiAmatorzy(30-49lat)
Gwiazdy Nestle FITNESSToruńZapłacono
159.Wojciech BanaszekAmatorzy(30-49lat)
Gwiazdy Nestle FITNESSLublinZapłacono
160.Janusz MuchewiczAmatorzy(30-49lat)
Gwiazdy Nestle FITNESS.ToruńZapłacono
161.Sławomir PawłowskiAmatorzy(30-49lat)
Gwiazdy Nestle FITNESSLubicz GórnyZapłacono
162.Dawid RedmerskiAmatorzy(30-49lat)
Gwiazdy Nestle FitnessToruńZapłacono
163.Sławomir KatryńskiAmatorzy(50+)
Gwiazdy Nestle FITNESSToruńZapłacono
164.Łukasz LiśkiewiczAmatorzy(30-49lat)
JacaCouchZławieś WielkaZapłacono
165.ryszard popkowskiAmatorzy(50+)
amatorrypin
166.Magdalena KossakowskaK40+
Gwiazdy Nestle FITNESSToruńZapłacono
167.Piotr WierzbickiAmatorzy(30-49lat)
Gwiazdy Nestle FITNESSToruńZapłacono
168.KRZYSZTOF KAŁASKAAmatorzy(30-49lat)
Gwiazdy Nestle FITNESSChełmżaZapłacono
169.Maciej MaruszakAmatorzy(30-49lat)
Gwiazdy Nestle FITNESSToruńZapłacono
170.Anna WódeckaK40+
Gwiazdy Nestle FitnessToruńZapłacono
171.Piotr GawryszewskiAmatorzy(30-49lat)
Parkrun TorunTORUŃZapłacono
172.Grzegorz DrążkowskiAmatorzy(30-49lat)
Gwiazdy Nestle FITNESSToruńZapłacono
173.Krzysztof PłoteckiAmatorzy(30-49lat)
Gwiazdy Nestle FITNESSSilnoZapłacono
174.Karol Wojciechowski Amatorzy(30-49lat)
Gwiazdy Nestle FITNESSChełmonie Zapłacono
175.Paweł PopielarczykM20
KSCRKToruń
176.Andrzej AdamczykAmatorzy(30-49lat)
Gwiazdy Nestle FitnessToruńZapłacono
177.Mirosław KrugerAmatorzy(50+)
Gwiazdy Nestle FITNESSToruńZapłacono
178.Sławomir WicińskiAmatorzy(30-49lat)
Gwiazdy Nestle FitnessToruńZapłacono
179.Magdalena WiejkutK20
Gwiazdy Nestle FITNESS.Lewin KłodzkiZapłacono
180.Piotr KaźmierczakAmatorzy(50+)
Gwiazdy Nestle FitnessChełmżaZapłacono
181.Mateusz WróblewskiM20
Amatorzy(16-29lat)
Gwiazdy Nestle FITNESSToruńZapłacono
182.Tomasz SudołAmatorzy(30-49lat)
Gwiazdy Nestle FITNESSOBROWOZapłacono
183.Marek KowalskiAmatorzy(30-49lat)
Gwiazdy Nestle FITNESSToruńZapłacono
184.Łukasz GerkeAmatorzy(30-49lat)
Gwiazdy Nestle FITNESSToruńZapłacono
185.Rafał KowalskiAmatorzy(30-49lat)
Gwiazdy Nestle FITNESSToruńZapłacono
186.Tomasz WierzbickiAmatorzy(30-49lat)
Gwiazdy Nestle FITNESSZławieś MałaZapłacono
187.PATRYK KOPCZYŃSKIAmatorzy(30-49lat)
szosa kujawyJANIKOWOZapłacono
188.Tomasz IwankowskiAmatorzy(30-49lat)
Wąbrzeska Grupa KolarskaWąbrzeźnoZapłacono
189.Tomasz WendeAmatorzy(30-49lat)
Amator Toruń
190.Krzysztof WalkowiakAmatorzy(16-29lat)
CharzewoCharzewoZapłacono
191.RAFAŁ TŁUSZCZAKM40
HOTEL CZTERY BRZOZYGDYNIAZapłacono
192.Paweł SłomskiAmatorzy(16-29lat)
GTR GOLUB-DOBRZYŃ Golub- Dobrzyń Zapłacono
193.ROBERT PASTERNAKAmatorzy(30-49lat)
LUMACLike Bike WTR WłocławekwłocławekZapłacono
194.Michał NawrockiAmatorzy(30-49lat)
Lumac Like Bike WTR WłocławekWłocławekZapłacono
195.Kazimierz MydłoM60
Michelin Bloomnet TeamOlsztynZapłacono
196.Marek PrzanowskiAmatorzy(30-49lat)
ŁasinŁasin
197.Daniel KasprowiczM30
SKINLINE SPORTSWEAR TEAMPigżaZapłacono
198.Piotr PiaseckiM30
jubilermonika.plWłocławekZapłacono
199.Przemek SzymanowiczAmatorzy(30-49lat)
Karomet TeamŁasinZapłacono
200.Robert GąsiorowskiAmatorzy(30-49lat)
RUN BYDGOSZCZBydgoszczZapłacono
201.Dawid KanieckiAmatorzy(30-49lat)
LTM Masters Team Radzyń ChełmińskiZapłacono
202.Michał MeyzaAmatorzy(30-49lat)
CSMARTNiemczZapłacono
203.Adam WoźniakAmatorzy(30-49lat)
iQor Bike TeamBydgoszczZapłacono
204.Przemysław BogdanAmatorzy(30-49lat)
Gwiazdy Nestle FITNESSToruńZapłacono
205.Adam KończakAmatorzy(50+)
VALDI SPORT PolkowicePolkowiceZapłacono
206.Robert LewandowskiM40
Dadelo.plToruńZapłacono
207.Artur KorcM40
Dadelo.plOlsztynZapłacono
208.Dariusz WiśniewskiAmatorzy(30-49lat)
Cykliści RypinRypin
209.Sławomir SOTOWICZAmatorzy(30-49lat)
bez klubuGrudziądzZapłacono
210.Marek KulasM50
NEXUS Team GdyniaGDYNIAZapłacono
211.Małgorzata LipińskaK40+
GTRElgiszewoZapłacono
212.Martin LipinskiM40
Team BerlinTorun
213.Karol OlszewskiAmatorzy(30-49lat)
LUKS Olimp Jeżewo K2 ŚwiecieJeżewoZapłacono
214.Rafał RynkowskiM20
GK GRYF TCZEWToruńZapłacono
215.Mariusz KluszczyńskiAmatorzy(30-49lat)
Toruń Multisport TeamToruńZapłacono
216.Marcin NajderAmatorzy(30-49lat)
GTR GOLUB DOBRZYŃGolub DobrzyńZapłacono
217.Kamil Różański Amatorzy(30-49lat)
3GravityBydgoszczZapłacono
218.Kinga BuczkowskaK30
TorunToruńZapłacono
219.Miroslaw SalitaM30
Amatorzy(30-49lat)
Gwiazdy Nestle FitnessToruńZapłacono
220.Piotr SobczykAmatorzy(30-49lat)
brakPrzysiekZapłacono
221.Artur LipińskiAmatorzy(30-49lat)
GTRGolub-DobrzyńZapłacono
222.GABRIEL GIRAUM30
INTER CARS SONIC BIKE TEAMCiechanowZapłacono
223.Mirosław SłomskiAmatorzy(30-49lat)
GTR Golub-DobrzyńGolub-DobrzyńZapłacono
224.Marek KędziorAmatorzy(30-49lat)
UKS Cykliści RypinRypinZapłacono
225.Łukasz RaczkowskiAmatorzy(16-29lat)
BrakCzernikowoZapłacono
226.Jacek PodufalskiAmatorzy(30-49lat)
ProlabToruńZapłacono
227.Łukasz SzymborskiM30
Amatorzy(30-49lat)
PellasXPiłaZapłacono
228.Mikołaj GołębiewskiAmatorzy(16-29lat)
Copernicus cccGrębocinZapłacono
229.Włodzimierz CzyżniewskiM60
TTC ToruńToruńZapłacono
230.Piotr MiazgowiczM30
toruńToruńZapłacono
231.Waldemar SłowikAmatorzy(30-49lat)
brakRypinZapłacono
232.Radosław SzrederAmatorzy(30-49lat)
Bydgoska Grupa KolarskaBydgoszczZapłacono
233.Oliwia DziankowskaAmatorzy(16-29lat)
brakWąbrzeźńoZapłacono
234.Dominik SkowrońskiAmatorzy(30-49lat)
brakGdańskZapłacono
235.Przemysław GabryszakAmatorzy(30-49lat)
TTC ToruńToruńZapłacono
236.Tomasz BartoszewskiAmatorzy(30-49lat)
TTC ToruńToruńZapłacono
237.Maciej MatusiakAmatorzy(30-49lat)
TTC ToruńToruńZapłacono
238.Pawel KwiatkowskiM30
TTC ToruńToruńZapłacono
239.Piotr BłażejczykAmatorzy(30-49lat)
TTC ToruńToruńZapłacono
240.Zenon DrygalskiAmatorzy(50+)
ToruńToruń Zapłacono
241.Łukasz Małecki Amatorzy(16-29lat)
Inter Cars Bike TeamCiechanów Zapłacono
242.Leszek GołębiewskiM40
TTC ToruńGrębocinZapłacono
243.Damian SergielM40
SISU-OWB teamBYDGOSZCZZapłacono
244.Zbigniew RybackiAmatorzy(50+)
Inter Cars Sonic Bike TeamLegionowoZapłacono
245.MIROSŁAW KARWOWSKIAmatorzy(30-49lat)
INTER CARS BIKE TEAMWarszawaZapłacono
246.Paweł KortasAmatorzy(50+)
Nie zrzeszonyJanikowoZapłacono
247.Sebastian InotlewskiAmatorzy(16-29lat)
BRAKGolub-DobrzyńZapłacono
248.Jerzy PopiołekM70
TTCToruńZapłacono
249.Przemysław JanowskiAmatorzy(30-49lat)
Dziadello Racing TeamToruńZapłacono
250.Janusz BudzanowskiAmatorzy(30-49lat)
LipnoLipnoZapłacono
251.Marek KozłowskiM40
Klub Sportowy Szosa ŻninŻninZapłacono
252.Andrzej WykaAmatorzy(50+)
NiezrzeszonyGdyniaZapłacono
253.Paweł SiwczyńskiAmatorzy(30-49lat)
Toruń ToruńZapłacono
254.Dariusz RozwadowskiAmatorzy(30-49lat)
Wąbrzeska Grupa KolarskaWąbrzeźnoZapłacono
255.Zbigniew NowakAmatorzy(50+)
Calisia 1974KaliszZapłacono
256.Daniel BaralkiewiczAmatorzy(16-29lat)
KyokushinInowrocławZapłacono
257.Dominika GizińskaK20
PiechowicePiechowiceZapłacono